Contact

  Heiveldcomplex, Heiveld 4, Bunde
  Postbus 45, NL6240 AA Bunde
  Clubhuis 043 – 365 2756
Volg ons   facebook
IBAN   NL 59 RABO 0116506954
Hebt u een vraag voor het Bestuur of een van de commissies? Stuur dan uw bericht rechtstreeks aan het Bestuur of deze commissie. De e-mail adressen treft u hieronder aan.
Adminstrateur admin@golfclubmeerssen.nl
Baancommissie baan@golfclubmeerssen.nl
Barboek barboek@golfclubmeerssen.nl
Bestuur bestuur@golfclubmeerssen.nl
Clubhuiscommissie clubhuis@golfclubmeerssen.nl
Examens examen@golfclubmeerssen.nl
GCM on Tour gcm-on-tour@golfclubmeerssen.nl
Greenfee greenfee@golfclubmeerssen.nl
Jeugdcommissie jeugd@golfclubmeerssen.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@golfclubmeerssen.nl
Locker beheer lockers@golfclubmeerssen.nl
Marshals marshals@golfclubmeerssen.nl
OR&H commissie orh@golfclubmeerssen.nl
Penningmeester penningmeester@golfclubmeerssen.nl
Redactie Clubblad FORE fore@golfclubmeerssen.nl
Pro pro@golfclubmeerssen.nl
Publiciteitscommissie pbct@golfclubmeerssen.nl
Secretaris ► secretaris@golfclubmeerssen.nl
Social media ► socialmedia@golfclubmeerssen.nl
Sponsorcommissie sponsor@golfclubmeerssen.nl
Studentenlidmaatschap studentenlid@golfclubmeerssen.nl
Voorzitter voorzitter@golfclubmeerssen.nl
Voorzittersoverleg vz-overleg@golfclubmeerssen.nl
Website beheer webmaster@golfclubmeerssen.nl
Wedstrijdcommissie weco@golfclubmeerssen.nl
Voor al uw overige vragen, suggesties of opmerkingen kunt u het contactformulier hiernaast gebruiken. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Waar vindt u de golfbaan van Golfclub Meerssen?

Contactformulier

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail adres (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht / vraag

адвокаты услуги

министерство мвд украины

раскрутка одностраничного сайта

дома во владивостоке

коньюктивит вирусный лечение